Přednášky

Raw Food přednáška Poprad (2012)

SK - Dabing   Koukněte se na poutavou přednášku ze slovenského Popradu. Dozvíte se cenné informace o správné životosprávě, o pustu a dalších  zajímavých věcech. Přednáška je delší, takže si na ni udělejte čas.   Raw Food přednáška Poprad (2012) 1 Raw Food přednáška Poprad (2012)...

Michael O'Leary (Ryanair)

CZ titulky   Michael O'Leary, svérázný ředitel společnosti Ryanair, byl pozván Evropskou komisí do Brusele. Pozvali ho poprvé, a jak uvidíte, asi taky naposled. :) Pokud nemáte chuť nebo čas sledovat celý pořad, doporučujeme aspoň první tři minuty.

Robin Ince: Věda versus zázrak?

CZ - titulky Ničí věda kouzlo života? V tomto nevrlém, ale okouzlujícím monologu, zastává Robin Ince roli obhájce vědy. Čím více se toho dozvídáme o neuvěřitelném chování vesmíru, tím více žasneme.  

Damon Horowitz: Filozofie ve vězení

CZ - titulky Damon Horowitz učií filozofii v rámci projektu "Vězeňská univerzita", který zprostředkovává vysokoškolské přednášky vězňům ve Státní věznici San Quentin. V této krátké ale intenzivní přednášce nám vypráví příběh setkání se správným a špatným, které se rychle stává osobní.

Záhadná schránka J.J. Abramse

CZ - titulky J.J. Abrams odhaluje svou lásku k tajemnu –- vášni, která je patrná v jeho filmech a televizních seriálech jako jsou Monstrum, Ztraceni a Alias –- až k jejím kouzelným počátkům.  

Rick Warren o cílevědomém životě

CZ - titulky Pastor Rick Warren, autor knihy Život řízený ke smyslu, reflektuje na svou krizi hledání smyslu, kterou vzbudil velký úspěch jeho knihy. Vysvětluje svou víru, že Boží záměr pro každého z nás je využít naše nadání a vliv ke konání dobra.

Příběh územní renovace Majory Carterové

CZ - titulky Vítězka MacArthurovy ceny, Majora Carterová, přibližuje v emotivním vystoupení svůj boj za environmentální spravedlnost v jižním Bronxu, a ukazuje, jak minoritami obydlené oblasti nejvíce trpí špatnou územní politikou.

Proč se společnosti hroutí

CZ - titulky   S poučením z Norska z doby železné, z Grónska, z odlesnění Velikonočního ostrova a ze současné Montany, mluví Jared Diamond o jasných signálech, že je dnešní společnost blízko kolapsu. Přednáší jak (když vidíme, že je nejvyšší čas) můžeme kolapsu zabránit.   PLAY  

Kam se poděly mé peníze

SK - Dabing Co vám váš daňový poradce nechce říci Můj bohatý táta říkal: „Čím rychleji se pohybují vaše peníze, tím vyšší jsou vaše zisky a tím nižší je vaše riziko.“ Konvenční finanční moudrost vám radí, abyste spořili a investovali dlouhodobě. Jinými slovy, abyste své peníze zaparkovali....


Získejte přední místa ve vyhledávačích